„Logitech Advanced“ laidinis M500
„Logitech Advanced“ laidinis M500
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Guminės rankenos | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Plotis | 69 mm |
| Gylis | 126 mm |
| Ūgis | 42 mm |
| Svoris | 144 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8.1“, „Windows 8“, „Windows 10“, „Windows 7“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Chromas |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 7 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Mygtukų funkcijos | Atgal, Pirmyn |
| Tikslas | Biuras |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |