Mercusys MW325R belaidis maršruto parinktuvas Vieno dažnio (2,4 GHz) sparčiojo eterneto, balta
Mercusys MW325R belaidis maršruto parinktuvas Vieno dažnio (2,4 GHz) sparčiojo eterneto, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Išėjimo srovė | 0,6 A |
| Išėjimo įtampa | 9 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Ugniasienė | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Prievadu pagrįsta tinklo prieigos kontrolė (PNAC) | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Gylis | 118 mm |
| Ūgis | 33 mm |
| Plotis | 167 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 10 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 300 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Vieno dažnio (2,4 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4 |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Atminties kortelės lizdas(-ai) | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 5 dBi |
| Antenų kiekis | 4 |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |