- Prekė sandėlyje
Mercusys MW325R belaidis maršruto parinktuvas Vieno dažnio (2,4 GHz) sparčiojo eterneto, balta
Mercusys MW325R belaidis maršruto parinktuvas Vieno dažnio (2,4 GHz) sparčiojo eterneto, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Tabletop router |
| Product colour | White |
| Output voltage | 9 V |
| Power source type | DC |
| Output current | 0.6 A |
| DMZ support | Yes |
| Port-based Network Access Control (PNAC) | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| MAC address filtering | Yes |
| Guest access | Yes |
| Firewall | Yes |
| Filtering | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Reset button | Yes |
| Height | 33 mm |
| Width | 167 mm |
| Depth | 118 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100 |
| Port forwarding | Yes |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| DHCP server | Yes |
| Supported network protocols | IPv4 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| USB port | No |
| Memory card slot(s) | No |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna type | External |
| SIM card slot | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| DSL WAN | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| 4G | No |
| 3G | No |