Kabelinės žirklės Orbis 47-1800 / 40RV, 180 mm, 1000V
Prekės kodas: 28-4007582004842
Prekės kodas: 28-4007582004842
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
3539
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Prekės ženklas ORBIS,
Orbis
Artikulas 47-1800/40RV
Ilgis 180 mm,
180 mm.
Svoris 305 kg,
0.3253 kg.
Medžiaga Plastikas, Plienas
Su fiksacija Taip
Tinka elektros darbams iki 1000 V
DIN ISO standartas -
Papildoma informacija Variniams-aliumininiams kabeliams skirtos kandiklinės replės, pjauna laidą, kurio maksimalus skersmuo Ø18mm. 25º kampu pasvirusi replių galva
Raudonos geltonos spalvos 2 komponentų plastikinė rankena, izoliacija atitinka VDE 1000V standartą
Plotis 55 mm.
Aukštis 30 mm.