- Prekė sandėlyje
-
−5%
Plaukų džiovintuvas su jonizacijos ir dirbtinio intelekto technologija „Taurus Digital Force AI“
Plaukų džiovintuvas su jonizacijos ir dirbtinio intelekto technologija „Taurus Digital Force AI“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 1100 W |
| Height | 222 mm |
| Depth | 61 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| Width | 76 mm |
| Weight | 430 g |
| Number of heating levels | 10 |
| Motor type | Digital |
| Motor speed | 100000 RPM |
| Number of speeds | 2 |