Plaukų džiovintuvas su jonizacijos ir dirbtinio intelekto technologija „Taurus Digital Force AI“
Plaukų džiovintuvas su jonizacijos ir dirbtinio intelekto technologija „Taurus Digital Force AI“





Plaukų džiovintuvas su jonizacijos ir dirbtinio intelekto technologija „Taurus Digital Force AI“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 1100 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gylis | 61 mm |
| Plotis | 76 mm |
| Ūgis | 222 mm |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Svoris | 430 g |
| Greičių skaičius | 2 |
| Variklio greitis | 100000 aps./min. |
| Variklio tipas | Skaitmeninis |
| Šildymo lygių skaičius | 10 |