Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W
Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W





Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Galia | 1200 W |
| Ilgis | 350 mm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 5 cm |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Greičių skaičius | 3 |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Belaidis | Ne |