- Prekė sandėlyje
Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W
Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W





Esperanza EBL015 plaukų formavimo priemonė Karšto oro šepetys Juodas 1200W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Power | 1200 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60Hz |
| Length | 350 mm |
| Brush head diameter | 5 cm |
| Number of speeds | 3 |
| Hair drying | Yes |
| Rotating brush | Yes |
| Suitable for hair types | All hair |
| Hair curling | Yes |
| Type | Hot air brush |
| Cordless | No |
| Cord length | 1.8 m |
| Built-in display | No |