BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Galia | 700 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šepečio skersmuo (maks.) | 1,9 cm |
| Technologijos | Šilta |
| Valdymo tipas | Slinkties juosta |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Šaunus patarimas | Taip |
| Laido ilgis | 2,7 m |