- Prekė sandėlyje
HP 280 tyli belaidė pelė
HP 280 tyli belaidė pelė





HP 280 tyli belaidė pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Power source | Batteries |
| Height | 40 mm |
| Depth | 71 mm |
| Width | 110 mm |
| Weight | 70 g |
| Purpose | Office |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | RF Wireless |