Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Atnaujinkite savo darbo vietą su 24E4U 23,8 colio FHD profesionaliu monitoriumi
„24E4U“ monitorius turi 24 colių FHD ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinantį aiškų ir sklandų vaizdą, užtikrinantį geresnę žiūrėjimo patirtį. Reguliuojamo aukščio stovas (HAS) užtikrina ergonomišką lankstumą, o aparatinė įranga, apsauganti nuo mėlynos šviesos, padeda sumažinti akių įtampą ilgo naudojimo metu. Dėl „Adaptive Sync“ technologijos, užtikrinančios sklandų veikimą, ir 5 metų garantijos ilgalaikiam patikimumui, šis monitorius yra praktiškas ir patikimas bet kurios darbo vietos papildymas.
| Santrauka | AOC 24E4U. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,46 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,65 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,135 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,4 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 111,1 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Vartotojas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| Kompiuterio garso įvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| USB įkėlimo prievado tipas | USB B tipo |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–175 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–30 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 11 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | C |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 222 mm |
| Svoris (su stovu) | 4860 g |
| Svoris (be stovo) | 2860 g |
| Pakuotės gylis | 139 mm |
| Pakuotės svoris | 6650 g |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT auksas / TCO |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, HF, CB, TUV-GS ženklus, EAC, FCC |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 70000 val. |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2304679/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| EPREL registracijos numeris | 2304679 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelio pavadinimas | 24E4U |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04036 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,86 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,2 kg |