- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„24E4U“ monitorius turi 24 colių FHD ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinantį aiškų ir sklandų vaizdą, užtikrinantį geresnę žiūrėjimo patirtį. Reguliuojamo aukščio stovas (HAS) užtikrina ergonomišką lankstumą, o aparatinė įranga, apsauganti nuo mėlynos šviesos, padeda sumažinti akių įtampą ilgo naudojimo metu. Dėl „Adaptive Sync“ technologijos, užtikrinančios sklandų veikimą, ir 5 metų garantijos ilgalaikiam patikimumui, šis monitorius yra praktiškas ir patikimas bet kurios darbo vietos papildymas.
| Ilgas aprašymas | AOC 24E4U. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Skydelio tipas | IPS |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB B tipo |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 4 |
| Ekrano forma | Butas |
| Rinkos pozicionavimas | Vartotojas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| HDMI | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| HDMI versija | 1.4 |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,4 cm |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Kompiuterio garso įvestis | Taip |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HDCP | Taip |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| HDCP versija | 1.4 |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 111,1 % |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Gylis (su stovu) | 222 mm |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Svoris (su stovu) | 4860 g |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakuotės gylis | 139 mm |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pakuotės svoris | 6650 g |
| Svoris (be stovo) | 2860 g |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Pivot | Taip |
| Sukimosi kampas | -90 - 90° |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | C |
| Pasukamas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | D |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–175 ° |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 11 kWh |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–30 ° |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Modelio pavadinimas | 24E4U |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT auksas / TCO |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2304679/fiches?language=EN |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| EPREL registracijos numeris | 2304679 |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 70000 val. |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, HF, CB, TUV-GS ženklus, EAC, FCC |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04036 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,86 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,2 kg |