-
−3%
Bosch Serie 4 SMV4EVX00E indaplovė Pilnai įmontuojama, 14 vietų, C
Bosch Serie 4 SMV4EVX00E indaplovė Pilnai įmontuojama, 14 vietų, C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Stalo įrankių krepšelio tipas | „Bosch VarioDrawer“ |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Didžiausias indų dydis (apatiniame krepšelyje) | 31 cm |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Maksimalus indų dydis (viršutinis krepšelis) | 21 cm |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Vonios medžiaga | Plastikas / Nerūdijantis plienas |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Konkretaus prekės ženklo vonios medžiaga | Polinox |
| Valdymo skydelio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,747 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 75 kWh |
| Dabartinis | 10 A |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Svoris | 35,4 kg |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Maksimali karšto vandens tiekimo temperatūra | 60 °C |
| Automatinės programos | Taip |
| Ciklo laikas | 215 min. |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Indų plovimo programos | Automatinis 45–65 °C, Mėgstamiausias, Eko 50°C, Greitas 65°C, Išankstinis skalavimas, Intensyvus 70°C, Tyli 50°C |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1319322 |