- Prekė sandėlyje
NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas
NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas









NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of temperature settings | 1 |
| Overheat protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Product colour | Black |
| Water level indicator | Yes |
| Anti-calc filter | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power source | AC |
| Power | 2000 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 180 mm |
| Height | 230 mm |
| Width | 206 mm |
| Weight | 880 g |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Auto power off | Yes |
| Indication light | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cordless | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |