NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas
NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas









NELO virdulys, talpa 1,7 l, galia 2000 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Filtravimas | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 1 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Ne |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Plotis | 206 mm |
| Gylis | 180 mm |
| Ūgis | 230 mm |
| Svoris | 880 g |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Rankinis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Nesudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |