- Prekė sandėlyje
Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas
Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas






Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Control type | Lever |
| Housing material | Stainless steel |
| Product colour | Stainless steel |
| Maximum power | 2200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |