-
−2%
Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas
Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas






Maestro MR-050 elektrinis virdulys, 1,7 l, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Maksimali galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |