- Prekė sandėlyje
Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l
Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l




Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White, Blue |
| Water tank capacity | 1 L |
| Housing material | Plastic |
| Control type | Lever |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Maximum power | 1000 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |