-
−3%
Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l
Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l




Maestro MR-028-Blue elektrinis virdulys 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Maksimali galia | 1000 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. |