- New
LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - PINK - 2.4GHZ - EER2-933 - #933
LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - PINK - 2.4GHZ - EER2-933 - #933





LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - PINK - 2.4GHZ - EER2-933 - #933
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Mouse Features | Scrolling Wheel |
| External Color | Pink |
| Included Accessories | USB Receiver Quick Start Guide |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 112 mm |
| Pack Width (mm) | 68 mm |
| Pack Height (mm) | 180 mm |
| Weight | 0.28 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.16 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5099206123458 |