- Nauja
LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - ROŽINĖ - 2.4GHZ - EER2-933 - #933
LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - ROŽINĖ - 2.4GHZ - EER2-933 - #933





LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED - ROŽINĖ - 2.4GHZ - EER2-933 - #933
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas |
| Išorinė spalva | Rožinė |
| Pridedami priedai | USB imtuvas Greito paleidimo vadovas |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 112 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 68 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 180 mm |
| Svoris | 0,28 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,16 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5099206123458 |