Hair dryer WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470
Hair dryer WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470




Hair dryer WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Mains power | Yes |
| Power | 1600 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Cord length | 3 m |
| Weight | 290 g |
| Number of speeds | 3 |
| Ionic function | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Engine type | Digital |
| Number of heating levels | 3 |