Plaukų džiovintuvas WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470
Plaukų džiovintuvas WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470




Plaukų džiovintuvas WAHL T-Dryer Vanquish 4322-0470
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Taip |
| Galia | 1600 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Laido ilgis | 3 m |
| Svoris | 290 g |
| Greičių skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Skaitmeninis |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |