Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greičiau ir sklandžiau
su 4G+ greičiu ir
Dviejų dažnių belaidis internetas
4G+ Cat6 AC1200 belaidis dviejų dažnių gigabito maršrutizatorius
Prijunkite nano SIM kortelę ir žaiskite
Visiškai suderinamas su FDD-LTE ir TDD-LTE, kad veiktų su dauguma paslaugų teikėjų visame pasaulyje. Įdėkite nano SIM kortelę ir įjunkite maršrutizatorių, kad galėtumėte bendrinti savo 4G LTE tinklą su keliais „Wi-Fi“ įrenginiais.
Gaukite „Wi-Fi“ ten, kur jo reikia
Mėgaukitės neprilygstamu patogumu ir universalumu bei greitu ir stabiliu „Wi-Fi“, nesvarbu, ar esate namuose, ar dirbate nuotoliniu būdu.
Ypač greitas 4G+ Cat 6 greitis patikimam „Wi-Fi“ ryšiui
MB230-4G palaiko 4G+ Cat 6, kuri naudoja Carrier Aggregation technologiją, kad pasiektų itin greitą LTE greitį – iki 300 Mbps atsisiuntimo ir 50 Mbps įkėlimo. Jis taip pat gali bendrinti dviejų dažnių „Wi-Fi“ tinklą žaidimams, transliacijoms ir kt.
Bendrinkite „Wi-Fi“ su draugais
Įspūdingas skaičius belaidžių įrenginių yra suderinami su šiuo 4G maršrutizatoriumi be jokių problemų. Iki 64 vienu metu veikiančių jungčių planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir kitiems įrenginiams.
Pilnas su stipriu ir stabiliu signalu
Vidinės didelio stiprinimo antenos sustiprina „Wi-Fi“ signalą, praplečia ryšio diapazoną ir padidina maršrutizatoriaus jautrumą.
Galimas WAN ryšio atsarginis parametras
Turėdamas pilnai funkcionuojantį WAN/LAN prievadą, MB230-4G gali veikti kaip maršrutizatorius, suderinamas su kabeliniais, šviesolaidiniais ir DSL modemais, arba teikti internetą laidiniams įrenginiams. Patikima prieiga suteikiama iki 64 įrenginių vienu metu.
Paprastas nustatymas ir valdymas naudojant MERCUSYS programėlę
Nustatykite ir valdykite „Wi-Fi“ naudodami „MERCUSYS“ programėlę išmaniajame telefone („Android“, „iOS“).
| Santrauka | „Mercusys 4G+ Cat6 AC1200“ belaidis dviejų dažnių gigabito maršrutizatorius. WAN jungties tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ diapazonas: dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz), geriausias „Wi-Fi“ standartas: „Wi-Fi 5“ (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.): 1200 Mbit/s. Ethernet LAN sąsajos tipas: gigabitinis eternetas, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10,100,1000 Mbit/s, kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, 3G standartai: HSPA, HSPA+, UMTS, 4G standartas: LTE-TDD ir LTE-FDD. Saugumo algoritmai: 64 bitų WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.mercusys.com/uk/product/details/mb230-4g |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,11 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1200 Mb/s |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Taip |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Porto suaktyvinimas | Taip |
| Imtuvo jautrumas | 11g 6 Mbps: -95 dBm; 11g 54 Mbps: -77 dBm; 11n HT20 MCS7: -74 dBm; 11n HT40 MCS7: -71 dBm; 11a 6 Mbps: -92 dBm; 11a 54 Mbps: -75 dBm; 11ac VHT20 MCS8: -70 dBm; 11ac VHT40 MCS9: -65 dBm; 11ac VHT80 MCS9: -61 dBm |
| Palaikomos 3G juostos | 2100/850/900 MHz |
| 3G standartai | HSPA/HSPA+/UMTS |
| Palaikomos 4G juostos | 1800/2100/2300/2600/700/800/850/900 MHz |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| Palaiko dvi SIM korteles | Ne |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| USB prievadas | Ne |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| Prievadu pagrįsta tinklo prieigos kontrolė (PNAC) | Taip |
| Saugumo algoritmai | 64 bitų WEP / WPA2-PSK / WPA3-SAE / WPA-PSK |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| VoIP protokolai | IPv4, IPv6 |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Stalinis/karinis frezavimo įrenginys |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 61,05 mm |
| Ūgis | 165,97 mm |
| Plotis | 95 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Modelio pavadinimas | MB230-4G |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 12 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003658 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,625 kg |