Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„SXTsq Lite2“ yra kompaktiškas ir lengvas belaidis įrenginys, skirtas naudoti lauke, su integruota antena. Puikiai tinka tiesioginiams ryšiams arba kaip CPE įrenginys. Jis yra kompaktiškas, atsparus oro sąlygoms ir lengvai montuojamas.
„SXTsq Lite2“ išlaiko 10 dBi anteną, kaip ir ankstesnis mūsų modelis „SXT Lite2“, tačiau antenos dizainas buvo patobulintas, o fizinis dydis – gerokai sumažintas – „SXTsq“ yra dvigubai plonesnis.
| Santrauka | „Mikrotik SXTsq Lite2“. 2,4 GHz, Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 100 Mbit/s, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10 100 Mbit/s. Maitinimas per Ethernet (PoE). Produkto spalva: Balta. Energijos suvartojimas (maks.): 5 W |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://mikrotik.com/product/sxtsq_lite2#fndtn-specifications |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,26 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,05 |
| 2,4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Ne |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100 Mb/s |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 100 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| WAN ryšys | Eternetas (RJ-45) |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 10–30 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 5 W |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Vidinis | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Antenos savybės | Integruota antena |
| Integruotas procesorius | Taip |
| „Flash“ atmintis | 16 MB |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| Gylis | 129 mm |
| Ūgis | 34 mm |
| Svoris | 295 g |
| Plotis | 129 mm |
| Pakuotės gylis | 180 mm |
| Pakuotės aukštis | 45 mm |
| Pakuotės svoris | 492 g |
| Pakuotės plotis | 255 mm |
| Darbinė temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| Modelio pavadinimas | SXTsq Lite2 // RBSXTsq2nD |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00276 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,48 kg |