- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ INDUKCINĖ SCP 3701BK SENCOR
VIRYKLĖ INDUKCINĖ SCP 3701BK SENCOR
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SENCOR, Sencor |
| Modelis | SCP 3701BK |
| Plotis | 29.5 cm, 77 mm. |
| Gylis | 36 cm |
| Aukštis | 4.3 cm, 415 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Svoris | 2.32 kg, 2.3855 kg. |
| Galia | 2000 W |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 1 |
| Kaitviečių galia | 10 lygių nuo 200 w - 2000 w |
| Valdymas | Sensorinis |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Laikmatis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | slim dizainas, aliuminio apdaila, A-klasės indukcinis elementas, sensorinis valdymas su slankikliu (i.e. galima nustatyti norimą galio lygį iš kartą, nebūtina didinti galios pakopa po pakopos), likutinės šilumos indikatorius, valdymo užraktas, automatinis indų atpažinimas, apsauga nuo perkaitimo. |
| Ilgis | 337 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |