VIRYKLĖ D-E LKK520032W ELECTROLUX
VIRYKLĖ D-E LKK520032W ELECTROLUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | LKK520032W |
| Plotis | 50 cm, 565 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85.5 cm, 940 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 41 kg, 45 kg. |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 8000 W |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Kaitviečių galia | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | Taip |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | Taip |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 1835 W |
| Orkaitės talpa | 57 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 6 |
| Orkaitės funkcijos | Apatinis + viršutinis kaitinimas, Grilis, Apatinis kaitinimas, Konvekcinis ruošimas, Atitirpinimas, Drėgnas konvekcinis kepimas |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis |
| Ekranas | Ne |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Laido kištukas | Taip |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Naudojantis konvekcinio kepimo funkciją, ventiliatorius tolygiai paskirsto karštį orkaitės ertmėje. Rezultatas - tolygus ir greitas maisto gaminimas. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Laikmatis padės kontroliuoti patiekalų gaminimą. Nustatykite laikmatį ir jis įspės, kai praeis nustatytas laikas, nes ir viena minutė gali daug ką pakeisti. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti - juokų darbas |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Ilgis | 710 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |