VIRYKLĖ D-D GG5A10WFFM GORENJE
VIRYKLĖ D-D GG5A10WFFM GORENJE



VIRYKLĖ D-D GG5A10WFFM GORENJE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | GG5A10WFFM |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 59.4 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 35.5 kg, 37.863 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | - |
| Galia | 10800 W |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Orkaitės talpa | 70 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 335 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Su apšvietimu | Ne |
| Termostatas | Ne |
| Valymo tipas | Easy To Clean sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis |
| Ekranas | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Prijungimo kabelis | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Komplektacijoje nėra papildomų suskystintų dujų purkštukų |
| Ilgis | 594 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |