- Prekė sandėlyje
Viryklė AEG CIB6647ABM
Viryklė AEG CIB6647ABM



Viryklė AEG CIB6647ABM
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Kaitlentės tipas | Indukcija |
| Orkaitės tipas | Elektrinis |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Vandens švara, Aqua clean |
| Padas | 73 litrai |
| Garų tipas | Papildomas garas (be garo generatoriaus) |
| Konvekcija | Taip |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | 1 lygio teleskopiniai bėgeliai |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Valdymas | Įspaudžiamos ir išspaudžiamos rankenėlės (PIPO) |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Taip |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 7 |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Galingumas | 10900 W |
| Aukštis | 86,7 cm |
| Plotis | 59,6 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Standartizuotas gylis | 60 cm |