- Prekė sandelyje
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK660220W
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK660220W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | "SteamBake" |
| Modelis | LKK660220W |
| Plotis | 60 cm, 665 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85.7 cm, 940 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 43 kg, 45.134 kg. |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 2506.1 W |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 54mm, 70mm, 70mm, 100mm |
| Kaitviečių galia | 1000W, 2000W, 2000W, 3000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Ketaus |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | Taip |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | Taip |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 2505 W |
| Orkaitės talpa | 58 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 9 |
| Orkaitės elektrinis uždegimas | Taip |
| Orkaitės funkcijos | Orkaitės lemputė, "SteamBake", Apatinis kaitinimas, Atitirpinimas, Apatinis + Viršutinis kaitinimas / Valymas vandeniu, Spartus kepimas ant grotelių, Turbo grilis, Konvekcinis ruošimas, Drėgnas konvekcinis kepimas, "AirFry" / Gaminimas naudojant tik karšto oro srautą |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 3 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Ne |
| Laido kištukas | Taip |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Funkcija "SteamBake" skirta vienu mygtuko paspaudimu namų sąlygomis iškepti kepinius kaip kepykloje. Dėl drėgmės tešla visiškai pakyla, todėl kepinio vidus lieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia blizgia plutele. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Mėgaukitės traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis, naudodami mažiau aliejaus su specialia funkcija "AirFry" ir viryklės skarda. Jūsų patiekalai niekada neperkeps, nes viryklės orkaitė turi elektroninį laikmatį, kuris, pasibaigus nustatytam laikui, išjungia kaitinimą. Galite visiškai nuimti stik |
| Ilgis | 710 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |