TV PRIEDŲ GRINDŲ STOVAS 37-70" / TVS-70T-01 GEMBIRD
Prekės kodas: 2-8716309128988
Prekės kodas: 2-8716309128988
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
5634
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
- Easily move your TV to any location
- Perfect for office and educational use
  • Metal TV floor stand with caster wheels
  • Practical height adjustable shelf for equipment or materials
  • Durable caster wheels with locking mechanism
  • Allows up to 24 degrees tilting
  • Supports most 37" - 70" LCD TV's
  • VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Summary Gembird TV floor stand with caster wheels (tilt), 37" - 70". Maximum weight capacity: 45 kg, Minimum screen size: 78.7 cm (31"), Maximum screen size: 177.8 cm (70"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -12 - 12°. Product colour: Black
Vendor Homepage https://gembird.com/item.aspx?id=12898&lang=en
Unit Box Height 0.15
Unit Box Length 0.77
Unit Box Width 0.315
Maximum screen size 70 "
Maximum VESA mount 600 x 400 mm
Maximum weight capacity 45 kg
Maximum weight capacity (per display) 45 kg
Minimum screen size 31 "
Minimum VESA mount 100 x 100 mm
Mounting type Floor
Number of displays supported 1
Panel mounting interface 100 x 100/200 x 200/300 x 200/300 x 300/400 x 200/400 x 300/400 x 400/600 x 400 mm
Built-in shelf Yes
Cable management Yes
Lockable wheels Yes
Number of wheels 4 wheel(s)
Rotating No
Swivelling No
Tilt adjustment Yes
Tilt angle range -12 - 12 °
Wheels Yes
Housing material Plastic/Steel
Product colour Black
Compliance certificates CE/RoHS
Country of origin China
Doesn't contain Cadmium/Lead/Mercury
Manual Yes
Mounting kit Yes
Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance Yes
Depth 655 mm
Height 1654 mm
Weight 10000 g
Width 850 mm
Package depth 115 mm
Package height 365 mm
Package type Box
Package width 963 mm