STALINIS STOVAS TELEVIZORIAUS PRIEDAS / 37–75" TVS-D75S-01 GEMBIRD
Prekės kodas: 2-8716309135085
Prekės kodas: 2-8716309135085
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2697
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
- Stylish design with tempered glass base
- Integrated practical cable management function minimises cable visibility
- Swivel base allows to rotate TV in the perfect viewing angle
  • Tabletop TV stand
  • Supports most 37" - 75" LCD TV's
  • Allows up to 70 degrees swivel
  • 6-stage height adjustment accommodates several TV sizes and enables a better viewing height
  • VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
  • Integrated cable management
Summary Gembird Tabletop TV stand, 37" - 75". Maximum weight capacity: 40 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Height adjustment range: 361 - 550 mm, Swivel angle range: -35 - 35°. Product colour: Black
Vendor Homepage https://gembird.com/item.aspx?id=13508
Unit Box Height 0.06
Unit Box Length 0.665
Unit Box Width 0.305
Maximum screen size 75 "
Maximum VESA mount 600 x 400 mm
Maximum weight capacity 40 kg
Maximum weight capacity (per display) 40 kg
Minimum screen size 37 "
Minimum VESA mount 75 x 75 mm
Mounting type Desk
Number of displays supported 1
Panel mounting interface 100 x 100/100 x 150/100 x 200/150 x 100/150 x 150/200 x 100/200 x 200/300 x 200/300 x 300/400 x 200/400 x 300/400 x 400/600 x 400/75 x 75 mm
Cable management Yes
Height adjustment Yes
Height adjustment range 361 - 550 mm
Height adjustment type Manual
Suitable for curved screen No
Swivel angle 70 °
Swivel angle range -35 - 35 °
Swivelling Yes
Tilt adjustment No
Housing material Plastic/Steel/Tempered glass
Product colour Black
Compliance certificates CE/RoHS
Country of origin China
Doesn't contain Cadmium/Lead/Mercury
Manual Yes
Mounting kit Yes
Pallet net height 189 mm
Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance Yes
Package depth 55 mm
Package height 300 mm
Package type Box
Package width 670 mm