Mercusys MW300RE tinklo plėtiklis Tinklo siųstuvas ir imtuvas Balta
Mercusys MW300RE tinklo plėtiklis Tinklo siųstuvas ir imtuvas Balta



Mercusys MW300RE tinklo plėtiklis Tinklo siųstuvas ir imtuvas Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 4,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 3 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Plotis | 74,8 mm |
| Gylis | 101 mm |
| Ūgis | 75,8 mm |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA2 WPA WPA2-PSK |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Vieno dažnio (2,4 GHz) |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 Mb/s |
| Tipas | Tinklo siųstuvas ir imtuvas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Antenų kiekis | 3 |