- Nauja
-
−4%
„Keenetic Skipper AC1200 Mesh Wi-Fi 5“ maršrutizatorius su 4 prievadų gigabito išmaniuoju jungikliu ir USB prievadu
„Keenetic Skipper AC1200 Mesh Wi-Fi 5“ maršrutizatorius su 4 prievadų gigabito išmaniuoju jungikliu ir USB prievadu
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 900 MHz |
| Procesoriaus modelis | EcoNet EN7528DU |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Vielos apsauga | Taip |
| „AdGuard“ reklamos blokatorius | Taip |
| „Cloudflare“ DNS | Taip |
| „Flash“ atmintis | 128 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, Balta |
| LED indikatoriai | LAN, Maitinimas, WAN |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Saugumo algoritmai | WPA2-Enterprise, SKOLINGA, WPA2-PSK, WEP WPA-PSK, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Tinklo adresų vertimas (NAT) | Taip |
| Suplanuoti prieigą | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| DoS atakų prevencija | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| MIMO | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Išmanioji tinklelio technologija | Taip |
| HTTPS saugumas prieigai per KeenDNS | Taip |
| Pralaidumo valdymas | Taip |
| Duomenų srautų skaičius | 2x2 |
| Tiesioginė arba prieiga iš debesies per „KeenDNS“ | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Atsarginės kopijos funkcija | Taip |
| Eismo statistika | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Žiniatinklio sąrankos vedlys | Taip |
| Komandinės eilutės sąsaja (CLI) | Taip |
| Uždaroji portalas | Taip |
| Debesyje valdomas | Taip |
| Svoris | 270 g |
| Ūgis | 29 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Plotis | 159 mm |
| VPN palaikymas | PPTP (klientas/serveris), L2TP per IPSec klientą/serverį, OpenVPN klientą/serverį, SSTP klientą/serverį, IPsec VPN (klientas/serveris) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11k, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100, 10, 1000 |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| VPN serveris | Atidaryti VPN |
| Palaiko „Samba“ (saugykla) | Taip |
| PPPoE/PPTP/L2TP pralaidumas | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 7 |
| Medijos serveris | Taip |
| IntelliQoS | Taip |
| Maršruto lentelė | Rankinis, DHCP |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 7 |
| Integruotas FTP serveris | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Politikos pagrindu sudarytas maršrutizavimas | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| L2TP/PPTP duomenų perdavimo sparta | 800 Mb/s |
| WireGuard pralaidumas | 130 Mb/s |
| Ping patikrinimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Interneto ryšio atsarginė kopija | Taip |
| IPoE/PPPoE duomenų perdavimo sparta | 1800 Mb/s |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS Androidas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1200 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac), „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| DHCP klientas | Taip |
| UDP–HTTP tarpinis serveris | Taip |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| IPv4 ir IPv6 funkcijos | Dvigubo steko IPv4/IPv6, IPv6 Telnet, IPv6 SSH |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| USB prievadas | Ne |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Ethernet WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| WAN ryšio tipas | RJ-45, WISP |
| DSL WAN | Ne |
| Palaikomas WAN tipas | Daugiafunkcis WAN |
| Palaikomi protokolai | EoIP, IP-IP, GRE |
| Vartotojų skaičius | 199 naudotojai |
| USSD užklausų palaikymas | Taip |