- Nauja
-
−4%
Keenetic Buddy 6 SE (KN-4410) tinklo kartotuvas, baltas, pilkas, 1000 Mbit/s
Keenetic Buddy 6 SE (KN-4410) tinklo kartotuvas, baltas, pilkas, 1000 Mbit/s
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus modelis | MediaTek MT7981B |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| „Flash“ atmintis | 128 MB |
| Procesoriaus dažnis | 1300 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Produkto spalva | Balta, Pilka |
| LED indikatoriai | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Atsarginės kopijos funkcija | Taip |
| Įvykių registravimas | Taip |
| Debesyje valdomas | Taip |
| Dinaminis dažnio pasirinkimas (DFS) | Taip |
| Komandinės eilutės sąsaja (CLI) | Taip |
| Belaidis tinklas | Taip |
| IPv4 ir IPv6 funkcijos | IPv6 SSH, IPv6 Telnet |
| Svoris | 244 g |
| Gylis | 37 mm |
| Plotis | 78 mm |
| Ūgis | 164 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11r, IEEE 802.11k |
| Saugumo algoritmai | WPA3-PSK, WPA-PSK, WEP WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Įmonė, SKOLINGA |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 3000 Mb/s |
| Moduliacija | OFDMA |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Tipas | Tinklo kartotuvas |
| Mobiliųjų programėlių palaikymas | Taip |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000 |
| Ryšio laiko sąžiningumas (ATF) | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 7 |
| Žiniatinklio sąrankos vedlys | Taip |
| Tiesioginė arba prieiga iš debesies per „KeenDNS“ | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 3000 Mb/s |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos tipas | Vidinis |