- Nauja
-
−5%
„Keenetic Buddy 5 AC1200 Mesh Wi-Fi 5“ diapazono ilgintuvas su Ethernet prievadu
„Keenetic Buddy 5 AC1200 Mesh Wi-Fi 5“ diapazono ilgintuvas su Ethernet prievadu
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Balta, Pilka |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis | 41 mm |
| Svoris | 204 g |
| Ūgis | 128 mm |
| Plotis | 68 mm |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, SKOLINGA, WPA-PSK2, WEP WPA2-Enterprise, WPA3-Įmonė, WPA3-PSK |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11v, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1200 Mb/s |
| Tipas | Tinklo kartotuvas |
| Duomenų perdavimo sparta | 1200 Mb/s |
| WPS mygtukas | Taip |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos tipas | Išorinis |