„Cudy WR3000S“ belaidis maršruto parinktuvas „Gigabit Ethernet“ dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz)
„Cudy WR3000S“ belaidis maršruto parinktuvas „Gigabit Ethernet“ dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| LED indikatoriai | LAN, Maitinimas, Būsena, WPS |
| Produkto spalva | Balta |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3 |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Pralaidumo valdymas | Taip |
| Ūgis | 33 mm |
| Gylis | 123,8 mm |
| Plotis | 173 mm |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Porto paleidimas | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000, 100 Mb/s, 10 |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Maksimali siųstuvo galia (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Maksimali siųstuvo galia (5 GHz) | 23 dBmW |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2402 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b, „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| DHCP klientas | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| WAN prievadų kiekis | 1 |
| DSL WAN | Ne |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |