„Cudy WR1500“ belaidis maršrutizatorius Gigabito eternetas Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) Juodas
„Cudy WR1500“ belaidis maršrutizatorius Gigabito eternetas Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) Juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indikatoriai | Būsena |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| NAT funkcionalumas | Uosto peradresavimas, UPnP, DMZ |
| Tinklo adresų vertimas (NAT) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA3-PSK, WPA2-PSK |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Plotis | 200 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Gylis | 117 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000, 100, 10 |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Palaikomos naršyklės | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11g, 802.11b, „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1201 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 1201 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| USB prievadas | Ne |
| Antenos krypties tipas | Visakryptis |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Ethernet WAN | Taip |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| DSL WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |