-
−15%
„Cudy AC1300 White Power over Ethernet“ (PoE)
„Cudy AC1300 White Power over Ethernet“ (PoE)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tinklo standartai | IEEE 802.3at, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac |
| MIMO | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| 2,4 GHz | Taip |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 300 Mb/s |
| Greičio ribojimas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 1000, 10 |
| MIMO tipas | Kelių vartotojų MIMO |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 867 Mb/s |
| Tinka AP režimo funkcijoms | Tinklinis tinklas |
| Juostinis vairavimas | Taip |
| 6 GHz | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Paskirties vieta | Lubos, Siena |
| LED indikatoriai | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 11 W |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Nuolatinės įtampos diapazonas | 24–57 V |
| Palaikomas maitinimas per Ethernet (PoE) | Pasyvus PoE |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| IP adresų filtravimas | Taip |
| Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) funkcijos | Keli SSID |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Ūgis | 232 mm |
| Gylis | 57,1 mm |
| Plotis | 232 mm |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Windows“, „MAC OS“, „NetWare“, UNIX, „Linux“ |
| „Flash“ atmintis | 16 MB |
| Procesoriaus dažnis | 880 MHz |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vidinė atmintis | 128 MB |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Antenos krypties tipas | Visakryptis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Įspėjimai | Elektroninius gaminius reikia perdirbti specializuotose elektroninių atliekų surinkimo vietose. Nelaikykite ilgalaikėje drėgmėje. Venkite tiesioginio sąlyčio su vandeniu. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |