- Prekė sandėlyje
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) belaidis maršrutizatorius 2,5 gigabito eterneto dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) juodas
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) belaidis maršrutizatorius 2,5 gigabito eterneto dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Flash memory | 256 MB |
| Internal memory | 1000 MB |
| Built-in processor | Yes |
| Processor frequency | 1500 MHz |
| Processor cores | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Product type | Tabletop router |
| Product colour | Black |
| LED indicators | LAN, Power, WAN |
| Output current | 2.5 A |
| Output voltage | 12 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Power source type | AC |
| DMZ support | Yes |
| Parental control | Yes |
| Firewall security | Maximum Firewall Keyword Filter : 64 • Maximum Firewall Network Service Filter : 32 • Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| Firewall | Yes |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA-PSK2, SSH, WPA-Enterprise, OWE, WPA3-Personal, WPA3-Enterprise, WPS, Firewall |
| WPS push button | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Reset button | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Width | 304 mm |
| Height | 214 mm |
| Depth | 174 mm |
| Weight | 772 g |
| VPN support | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark Support Nord VPN |
| Port forwarding | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Warranty card | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| AC adapter included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 5764 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulation | OFDMA, 4096-QAM |
| DHCP server | Yes |
| USB port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Antenna design | External |
| Antennas quantity | 6 |
| WAN connection type | RJ-45 |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |