- Prekė sandėlyje
„Xiaomi TV S Mini 2025“ 55 colių
„Xiaomi TV S Mini 2025“ 55 colių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Svoris | 16,8 kg. |
| Gylis | 1,38 m. |
| Plotis | 0,15 m. |
| Ūgis | 0,85 m. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 55" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Derintuvas | DVB-T2 / C / S2 |
| Garso galia | 12,5 W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Optinis |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) + 1 (USB 3.0) |
| TVX14 VESA dydis | 300 x 300 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 1226 x 767 x 280 |
| Svoris su stovu | 12.8 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 1226 x 716 x 85 |
| Svoris be stovo | 12.7 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | „Google“ televizija |
| TVX08 procesorius | Keturratis A73 |
| Spalva | Juoda, juoda |
| Balso valdymas | Galima naudoti su išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu, taip |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Įtraukta |
| Valdymas išmaniaisiais įrenginiais | Yra |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, integruotas („WiFi 6“) |
| TVX05 mikro pritemdymas | Nėra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| „Miracast“ technologija | Taip, Airplay2 |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Išmanus nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energijos suvartojimo klasė | G |
| TVX10 „Bluetooth“ | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Metinis energijos suvartojimas | Nėra informacijos |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 140 |
| Mikro pritemdymo technologija | Nėra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | „Dolby Vision IQ“, „Dolby Vision“, patobulinta „IMAX“, HDR10+, HLG |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Televizoriaus tipas | Mini LED |
| Apšvietimas | Mini LED |
| Išmaniosios televizijos platforma | Kita |
| Garantija juridiniams asmenims | 2 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 83 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Bendrasis modelis | „Xiaomi TV S Mini 2025“ |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Plotis (be stovo) | 1226 mm |
| Aukštis (be stovo) | 716 mm |
| Gylis (be stovo) | 85 mm |
| Plotis (su stovu) | 1226 mm |
| Gylis (su stovu) | 280 mm |
| Aukštis (su stovu) | 767 mm |
| Skaitmeninė optinė garso išvestis | Yra |
| Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis | Nėra |