-
−3%
40 colių Full HD Smart TV su be rėmelio metaliniu dizainu ir 8000 MB vidine atmintimi. Palaiko Wi-Fi, Bluetooth, turi Android TV su integruotu Chromecast ir Dolby Audio.
40 colių Full HD Smart TV su be rėmelio metaliniu dizainu ir 8000 MB vidine atmintimi. Palaiko Wi-Fi, Bluetooth, turi Android TV su integruotu Chromecast ir Dolby Audio.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
40" Full HD Smart TV su be rėmelio metaliniu dizainu ir 8000 MB vidine atmintimi. Palaiko Wi-Fi, Bluetooth ir turi Android TV su integruotu Chromecast bei Dolby Audio.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Vidinė atmintis | 8000 MB |
Dizainas | |
| Be rėmelio dizainas | Taip |
| Įvedimo metai | 2025 |
| Produkto spalva | Metalinis |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Panelės tvirtinimo sąsaja | 100 x 100 mm |
Galia | |
| Energijos efektyvumo klasė | A iki G |
| Galia (budėjimo režimas) | 0.5 W |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 39 kWh |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 60 kWh |
Valdymo funkcijos | |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Pagrindinis viešbučio režimas | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| OSD kalbų skaičius | 29 |
| Įjungimo/Išjungimo laikmatis | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Elektroninis programų vadovas (EPG) | Taip |
| Veikia su Google Assistant | Taip |
| Ekrano rodymas (OSD) | Taip |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris (su stovu) | 4.63 kg |
| Plotis (be stovo) | 892 mm |
| Aukštis (be stovo) | 508 mm |
| Gylys (be stovo) | 75 mm |
| Svoris (be stovo) | 4.58 kg |
Tinklas | |
| Bluetooth profiliai | HID, A2DP |
| Interneto naršyklė | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Taip |
Veikimas | |
| Vaizdo apdorojimo technologija | TCL IPQ 2.0 variklis |
| Vaizdo didinimas | Taip |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Žaidimų režimas | Taip |
| Aukštos dinaminės diapazono (HDR) technologija | HDR10, HLG |
Vaizdas | |
| Vaizdo technologija | QLED |
| Vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Natūralus vaizdo formatas | 16:9 |
Garso sistema | |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital Plus, Dolby Audio |
| RMS galia | 16 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų skaičius | 2 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 1 |
Smart TV funkcijos | |
| Hibridinis transliacijos ir plačiajuosčio ryšio TV (HbbTV) | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | Android TV |
| Integruotas Chromecast | Taip |