- Prekė sandėlyje
-
−5%
32 colių Full HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir Tizen operacine sistema. Jame yra 2 HDMI prievadai, Bluetooth palaikymas ir Micro Dimming Pro technologija, užtikrinanti geresnę vaizdo kokybę.
32 colių Full HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir Tizen operacine sistema. Jame yra 2 HDMI prievadai, Bluetooth palaikymas ir Micro Dimming Pro technologija, užtikrinanti geresnę vaizdo kokybę.
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
32" Full HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir Tizen operacine sistema. Savybės: 2 HDMI prievadai, Bluetooth palaikymas ir Micro Dimming Pro technologija, užtikrinanti geresnę vaizdo kokybę.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmelio tipas | 3 Bezel-less |
| Panele montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Stovo spalva | Juoda |
| VESA montavimas | Taip |
Galia | |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Galingumas (budėjimo režimas) | 0.5 W |
| Galingumas (tipiškai) | 27.4 W |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis (su stovu) | 117.3 mm |
| Plotis (su stovu) | 732.9 mm |
| Gylis (be stovo) | 73.2 mm |
| Ūgis (be stovo) | 438.7 mm |
| Svoris (be stovo) | 3.8 kg |
| Ūgis (su stovu) | 451.5 mm |
| Svoris (su stovu) | 3.9 kg |
Tinklas | |
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Veikimas | |
| Apšvietimo reguliavimo technologija | Micro Dimming Pro |
| Aukštos dinaminės apšvietos (HDR) palaikymas | Taip |
| Vaizdo apdorojimo technologija | Samsung Contrast Enhancer, Hyper Real |
Garso | |
| Garso išėjimo kanalai | 2.0 kanalai |
| RMS galia | 10 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
TV imtuvas | |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-T2 |
Smart TV | |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen |