TELEVIZORIUS QE55S85FAUXXH SAMSUNG
Prekės kodas: 28-8806095995205
Prekės kodas: 28-8806095995205
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
90425
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Prekės ženklas SAMSUNG,
Samsung
Plotis 122.46 cm,
147 mm.
Gylis 2.39 cm
Gylis su stovu 23.53 cm
Aukštis 70.62 cm,
832 mm.
Aukštis su stovu 76.5 cm
Svoris 12.6 kg,
16.7696 kg.
Svoris be stovo 12.2 kg
Spalva Juoda sp
Energinio efektyvumo klasė G
Ekrano tipas OLED
Ekrano įstrižainė 55 in
Ekrano raiškos tipas 4K OLED
Ekrano raiška 4K (3840 x 2160)
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 100 Hz
Garso galia 20 W
Skaitmeninio imtuvo tipas DVB-T2CS2
HDMI lizdų skaičius 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne
WiFi sąsaja Taip
WiFi Direct sąsaja Ne
WiDi sąsaja Ne
Bluetooth sąsaja Taip. "Smart TV"- Taip
3D funkcija Ne
Įdiegta operacinė sistema Tizen OS
VESA standartas 300 x 200
DLNA Ne
NFC Ne
Foninis apšvietimas Ne
Privaloma garantija 24 mėn
Garantija juridiniams asmenims 12 mėn
Ilgis 1383 mm.