- Nauja
- Prekė sandėlyje
Philips 32PHS6000/12 yra 32 colių HD išmanusis televizorius su Wi-Fi ryšiu ir HDR10 technologijos palaikymu. Jame yra trys HDMI prievadai, du USB prievadai, nuotolinio valdymo pultas ir stalinis laikiklis.
Philips 32PHS6000/12 yra 32 colių HD išmanusis televizorius su Wi-Fi ryšiu ir HDR10 technologijos palaikymu. Jame yra trys HDMI prievadai, du USB prievadai, nuotolinio valdymo pultas ir stalinis laikiklis.
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
Philips 32PHS6000/12 yra 32 colių HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir palaiko HDR10 technologiją. Jame yra trys HDMI jungtys, dvi USB jungtys, nuotolinio valdymo pultas ir stovas.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Signalo stiprumo indikacija | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Panelės tvirtinimo sąsaja | 100 x 100 mm |
Galia | |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Galia (budėjimo režimas) | 2 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 715 mm |
| Svoris (su stovu) | 3.5 kg |
| Ūgis (be stovo) | 432 mm |
| Gylis (be stovo) | 83 mm |
| Plotis (be stovo) | 715 mm |
| Svoris (be stovo) | 3.45 kg |
| Gylis (su stovu) | 205 mm |
| Ūgis (su stovu) | 448 mm |
Tinklas | |
| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Veikimas | |
| Aukštos dinaminės raiškos (HDR) technologija | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 790 mm |
| Pakuotės svoris | 4.6 kg |
| Pakuotės gylis | 123 mm |
| Pakuotės ūgis | 500 mm |
Ekranas | |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 60 Hz, 50 Hz |
| Natūralus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
Garso sistema | |
| RMS galia | 12 W |
Jungtys ir sąsajos | |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
TV imtuvas | |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-T2 |
Smart TV | |
| Įdiegta operacinė sistema | Titan OS |