TELEVIZORIUS OLED55B53LA.AEU LG
Prekės kodas: 28-8806096345788
Prekės kodas: 28-8806096345788
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
74018
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Prekės ženklas LG,
LG
Plotis 122.8 cm,
1356 mm.
Gylis 4.6 cm
Gylis su stovu 23.5 cm
Aukštis 70.8 cm,
806 mm.
Aukštis su stovu 77.2 cm
Svoris 14.5 kg,
18.5 kg.
Svoris be stovo 14.3 kg
Spalva Juoda sp
Energinio efektyvumo klasė F
Ekrano tipas OLED
Ekrano įstrižainė 55 in
Ekrano raiškos tipas 4K OLED
Ekrano raiška 4K (3840 x 2160)
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 120 Hz
Garso galia 20 W
Skaitmeninio imtuvo tipas DVB-T2 / T / C / S2 / S
HDMI lizdų skaičius 4. 3.5mm ausinių lizdas- Taip
WiFi sąsaja Taip
WiFi Direct sąsaja Taip
WiDi sąsaja Taip
Bluetooth sąsaja Taip. "Smart TV"- Taip
3D funkcija Ne
Įdiegta operacinė sistema webOS
VESA standartas 300 x 200
DLNA Taip
NFC Ne
Foninis apšvietimas Ne
Privaloma garantija 24 mėn
Garantija juridiniams asmenims 12 mėn
Ilgis 168 mm.