- Prekė sandėlyje
TELEVIZORIUS OLED55B53LA.AEU LG
TELEVIZORIUS OLED55B53LA.AEU LG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 122.8 cm, 1356 mm. |
| Gylis | 4.6 cm |
| Gylis su stovu | 23.5 cm |
| Aukštis | 70.8 cm, 806 mm. |
| Aukštis su stovu | 77.2 cm |
| Svoris | 14.5 kg, 18.5 kg. |
| Svoris be stovo | 14.3 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| WiDi sąsaja | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 300 x 200 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 168 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |