- Prekė sandėlyje
-
−1%
55 colių 4K Ultra HD Smart televizorius su QNED MiniLED ekrano technologija ir α8 AI 4K procesoriumi. Jame yra Wi-Fi 6, Dolby Atmos garso sistema ir palaikomos kelios HDR formatų versijos.
55 colių 4K Ultra HD Smart televizorius su QNED MiniLED ekrano technologija ir α8 AI 4K procesoriumi. Jame yra Wi-Fi 6, Dolby Atmos garso sistema ir palaikomos kelios HDR formatų versijos.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su QNED MiniLED ekrano technologija ir α8 AI Procesoriumi 4K. Savybės apima Wi-Fi 6, Dolby Atmos garsą ir palaikymą keliems HDR formatams.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Įvedimo metai | 2025 |
| Panelės tvirtinimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Stovo tipas | Prijungtas stovas |
| Be rėmelio dizainas | Taip |
Galia | |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Galia (budėjimo režimas) | 0.5 W |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis (su stovu) | 776 mm |
| Plotis (su stovu) | 1226 mm |
| Gylis (su stovu) | 325 mm |
| Svoris (be stovo) | 12.5 kg |
| Aukštis (be stovo) | 709 mm |
| Svoris (su stovu) | 13.7 kg |
Tinklas | |
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Taip |
Veikimas | |
| Apšvietimo reguliavimo technologija | Precision Dimming |
| Paveikslėlio procesorius | α8 AI Procesorius 4K |
| Palaikomi vaizdo formatai | VP9, AV1, HEVC/H.265 |
Garso | |
| Garso išėjimo kanalai | 2.2 kanalai |
| Garsiakalbių skaičius | 4 |
| RMS galia | 40 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų skaičius | 4 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Smart TV | |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Smart TV | Taip |