Televizorius, LG, 98', 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pikselių, plokščias, 16:9, LED, 98UT91006LA
Prekės kodas: 2-8806096167991
Prekės kodas: 2-8806096167991
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
4K Ultra HD raiška
Mėgaukitės ryškia vaizdo kokybe su neįtikėtinai detaliu vaizdu su 4K „Ultra HD“ raiška, užtikrinančia puikų aiškumą. Didelis 120 Hz atnaujinimo dažnis padeda užtikrinti sklandų judesį žaidžiant žaidimus ar žiūrint sporto transliacijas.
Išmanus procesorius optimizuotam vaizdui ir garsui
„LG UT91 98"“ televizoriuje įdiegtas išmanusis dirbtinio intelekto procesorius „α8“: televizoriaus smegenys. Palaikomos tokios funkcijos kaip dirbtinio intelekto „Super Upscaling“, užtikrinantis ryškų vaizdą, ir „Dynamic Tone Mapping Pro“, užtikrinantis, kad šviesios ir tamsios dalys būtų aiškios. Be to, „AI Sound Pro“, konvertuojantis stereo garsą į įtraukiantį, virtualų 9.1.2 kanalų erdvinio garso potyrį.
Išmanioji webOS platforma
*Klientai laikui bėgant gaus 4 atnaujinimus, pradedant nuo paleidimo versijos.
Super plonas dizainas su stilingu stovu
FILMMAKER režimas ir HDR
Mėgaukitės filmais taip, kaip juos numatė režisierius, – tai „Filmmaker Mode“ ir HDR.
Žaidimo optimizavimo priemonė ir ALLM
  • Ryškus 4K „Ultra HD“ vaizdas su dideliu atnaujinimo dažniu sklandžiam judesiui
  • Išmanus procesorius su dirbtinio intelekto „Super Upscaling“ funkcija ir kitomis funkcijomis
  • „webOS“ išmanioji platforma su „Freeview Play“, „Netflix“, „Disney+“ ir kitomis funkcijomis
  • Super plonas ir stilingas dizainas
  • Momentinis kino teatras su FILMMAKER režimu ir HDR
SantraukaLG UHD 98UT91006LA. Ekrano įstrižainė: 2,49 m (98"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias, LED foninio apšvietimo tipas: Direct-LED. Išmanusis televizorius. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Vieneto dėžutės aukštis1.62
Vieneto dėžutės ilgis2.33
Vieneto dėžutės plotis0,27
Ekrano įstrižainė98"
Ekrano įstrižainė (metrinė)248 cm
Ekrano raiška3840 x 2160 pikselių
Ekrano technologijaLED
HD tipo4K Ultra HD raiška
LED foninio apšvietimo tipasTiesioginis LED
Natūralus kraštinių santykis16:9
Gimtoji atnaujinimo dažnio120 Hz
Ekrano formaButas
„Apple AirPlay 2“ palaikymasTaip
Internetinė televizijaTaip
Įdiegta operacinė sistemaWebOS
Operacinės sistemos versija24
Išmanieji režimaiKinas / Energiją taupantis / Kino kūrėjas / Žaidimas / Sportas / Ryškus
Išmanusis televizoriusTaip
Laiko poslinkisNe
Garso grąžinimo kanalas (ARC)Taip
Bendroji sąsaja (CI)Taip
Bendroji sąsaja Plus (CI+)Taip
Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija1.4
Vartotojų elektronikos valdymas (CEC)SimpLink
Skaitmeninis garso optinis išėjimas1
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai1
HDMI prievadų kiekis4
HDMI versija2.0
Kompiuterio įvestis (D-Sub)Ne
RF prievadų kiekis2
USB 2.0 prievadų kiekis2
Garso dekoderiaiDolby Digital
Garso išvesties kanalai2,2 kanalai
Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbisTaip
Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC)Taip
Kalbėtojų skaičius4
RMS vardinė galia40 W
Žemųjų dažnių garsiakalbio RMS galia20 W
„Bluetooth“Taip
„Bluetooth“ profiliaiA2DP
„Bluetooth“ versija5.1
Ethernet LANTaip
Žiniatinklio naršyklėTaip
„Wi-Fi“Taip
„Wi-Fi“ standartai„Wi-Fi 5“ (802.11ac)
Skydinio montavimo sąsaja800 x 400 mm
Produkto spalvaJuoda
Stovo tipasKojos stovi
VESA tvirtinimasTaip
4K „Ultra HD“ raiškos didinimasTaip
DVD grotuvasNe
Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR)Taip
Vaizdo procesoriusa8 dirbtinio intelekto procesorius 4K
Procesoriaus branduoliai4
Subtitrų funkcijaTaip
Teletekstas2000 puslapių
Teleteksto funkcijaTaip
Palaikomi vaizdo formataiHEVC/VP9
Skaitmeninio signalo formato sistemaDVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2
Derintuvo tipasAnaloginis ir skaitmeninis
Bazinis viešbučio režimasNe
Elektroninis programų gidas (EPG)Taip
Viešbučio režimasNe
Ekrano meniu kalbų skaičius37
Ekrano meniu (OSD)Taip
Vaizdas vaizdeNe
Programavimo laikotarpis8 dienos
Balso valdymasTaip
Veikia su „Amazon Alexa“Taip
Veikia su „Apple Siri“Taip
Veikia su „Samsung Bixby“Ne
Veikia su „Google Assistant“Ne
Kintamosios srovės įvesties dažnis50/60 Hz
Kintamosios srovės įėjimo įtampa100–240 V
Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų442 kWh
Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų199 kWh
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR)G
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR)G
Energijos vartojimo efektyvumo skalėNuo A iki G
Energijos taupymo režimasTaip
Energijos suvartojimas (budėjimo režimu)0,5 W
Energijos suvartojimas (tipinis)199 W
Maitinimo šaltinio tipasVidinis
SertifikavimasLativù 4K
Gylis (su stovu)464,6 mm
Gylis (be stovo)110,4 mm
Aukštis (su stovu)1358 mm
Aukštis (be stovo)1258 mm
Stovo gylis464,6 mm
Stovo plotis1826 mm
Svoris (su stovu)65100 g
Svoris (be stovo)61200 g
Plotis (su stovu)2182 mm
Plotis (be stovo)2182 mm
Pakuotės gylis285 mm
Pakuotės aukštis1633 mm
Pakuotės tipasDėžutė
Pakuotės svoris10300 g
Pakuotės plotis2395 mm