Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
32 colių HD raiškos „Android“ televizorius
| Santrauka | „Dahua Technology DHI-LTV32-SD100“. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), Ekrano raiška: 1366 x 768 pikseliai, HD tipas: HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: „Direct-LED“. Išmanusis televizorius. Ekrano ryškumas: 240 cd/m², Reakcijos laikas: 20 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 3500:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,485 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,79 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3500:1 |
| Ekrano ryškumas | 240 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,51 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1366 x 768 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | HD |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Reakcijos laikas | 20 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android“ televizorius |
| Operacinės sistemos versija | „Android 11“ |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 12 W |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo spalva | Juoda |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC/AC3/EAC3 |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / HEIF / JPEG / PNG / WEBP |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | H.264/H.265/MPEG1/MPEG4/VP8 |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEVC |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 55 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–40 °C |
| Gylis (su stovu) | 424 mm |
| Aukštis (su stovu) | 81 mm |
| Svoris (su stovu) | 4100 g |
| Plotis (su stovu) | 717 mm |
| Pakuotės gylis | 483 mm |
| Pakuotės aukštis | 115 mm |
| Pakuotės svoris | 5000 g |
| Pakuotės plotis | 788 mm |
| Siuntimo dėžės gylis | 79 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 48,5 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 5 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 12 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1811044/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1811044 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LTV32-SD100 |
| Modelio pavadinimas | DHI-LTV32-SD100 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04598 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5 kg |