- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 75PUS9010/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 75PUS9010/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 167 cm, 190 mm. |
| Gylis | 8.5 cm |
| Gylis su stovu | 33.2 cm |
| Aukštis | 97.2 cm, 1113 mm. |
| Aukštis su stovu | 99.2 cm |
| Svoris | 30 kg, 38.46 kg. |
| Svoris be stovo | 29.48 kg |
| Spalva | Pilka sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 75 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 144 Hz |
| Garso galia | 50 W. Vidinė atmintis, GB- 8. USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | 2.1 (Stereo + Subwoofer), Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, saugos instrukcijos ir teisinė informacija, maitinimolaidas, greito naudojimosi vadovas, stalinisstovas, nuotolinis valdymas |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1879 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |